Teslimat ve İade Sözleşmesi

Kargo Sevkiyat Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünler Yurtiçi Kargo -MNG Kargo- Aras Kargo güvencesiyle tarafınıza ulaştırılacaktır.

Kargo Ücretlendirmeleri

Kargo ücretleri alıcıya aittir.

Toplu siparişlerde (kamyon ve tır bazında) nakliye ücreti tarimfide ye aittir.

Ürünler sipariş onay tarihinden itibaren normal hava koşulları altında ve stok durumuna göre 48 saat içinde kargoya teslim edilmektedir.  Kargo bulunduğunuz il ve ilçeye göre 24 – 48 saat içerisinde ürünlerinizi size ulaştıracaktır. Cumartesi verilen siparişler pazartesi kargoya teslim edilecektir.

Niteliği itibari ile iade edilemeyecek ürünler;Fideler kargodan dolayı zarar görme durumu ve farklı bir çeşit gelmesi durumu dışında kesinlikle iade alınmayacaktır. Tohum paketinin açılmış durumda olması, gübrelerin ambalajı (kapak-naylon-kutu) yırtılması, zarar görmesi,açılması durumunda. Hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen ürünler için cayma hakkı kullanılamaz. Taze meyve/sebze fidelerinde ezilme, bozulma gibi istenmeyen bir durum görüldüğü zaman, ürün teslim alınmadan tutanak tutularak ve kargonun geldiği gün ürün resminin çekilerek ozmofide.com ‘a iletilmesi ve sorunun yazılı olarak bildirilmesi gerekmektedir.

 

Kargoyu size ulaştıran personele Hasar Tespit Tutanağı tutturmayı unutmayınız. Sebze Fidesinde iade olmayıp, kullanılmayacak durumda olan ürün miktarı müşteriye gönderilecektir. Ürün niteliğini beğenmeme durumunda iade söz konusu değildir.

İade talebiniz tarafımıza ulaşınca, e-posta ve telefon ile bilgilendirme yapılır.

Sipariş, teslimat ve ürün problemleri ile ilgili lütfen 0530 443 9807 numaradan direk iletişime geçebilirsiniz.